Ціни на нафту знову пішли вниз через збільшення запасів США

Ціни на нафту знижуються, оскільки запаси нафти в США, за неофіційними даними, минулого тижня виросли більше, ніж припускали аналітики
Depo.Гроші
21 жовтня 2015 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters.

До 8.45 за Києвом ф'ючерси на Brent подешевшали на $0,14 до $48,57 за барель, а ф'ючерси на WTI - на $0,26 до $46,03.

Запаси нафти в США виросли на 7,1 мільйона барелів минулого тижня, повідомив Американський інститут нафти (API), при прогнозі підвищення на 3,9 мільйона барелів. Міністерство енергетики опублікує офіційний звіт про запаси в середу.

Зростання запасів пов'язане зі зниженням обсягу нафтопереробки через профілактичні роботи на НПЗ, які продовжаться найближчим часом, йдеться у звіті Phillip Futures.

"Більш цікавий показник, на який варто звернути увагу, це видобуток нафти в США, який, ймовірно, продовжить знижуватися. Після чергового зниження на цьому тижні видобуток, швидше за все, впаде нижче 9 млн барелів на добу", - йдеться у звіті.

Китай продовжить збільшувати імпорт нафти в найближчі п'ять років у середньому на 3,2 відсотка на рік, говориться в звіті BMI Research.

"Ми прогнозуємо стабільне підвищення імпорту нафти в Китаї в наступні п'ять років, з 6,6 мільйона барелів на добу в 2015 році до 7,7 мільйона в 2020 році. Це буде результатом зростання нафтопереробки і поповнення стратегічних запасів", - написали аналітики фірми.

Розрахункове споживання нафти в Китаї у вересні знизилося на 0,1 відсотка в порівнянні з вереснем минулого року до 10,13 мільйона барелів на добу, згідно з розрахунками агентства, заснованими на попередніх офіційних даних.

Агентство також нагадує, що у середу, 21 жовтня, пройде технічна нарада ОПЕК і країн, що не входять в ОПЕК, від якого учасники наради і аналітики не чекають домовленості про зниження видобутку.

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.