Ціни на бензин у США впали нижче $1 за галон вперше з 2009 року

У США лютневі ф'ючерси на бензин впали на ранкових торгах у середу на 5,2% до ¢99,24 за галон
Depo.Гроші
27 січня 2016 19:40
ФОТО: depo.ua

За даними Financial Times, зниження цін до рівня січня 2009 року відбулося після звіту Міненерго США, який продемонстрував зростання запасів енергоносіїв, передає depo.ua з посиланням на РБК.

До недавнього часу ціни на бензин падали повільніше, ніж на нафту, що відображало посилення попиту на нього і поліпшення стану американського ринку праці, відзначає FT. З початку року на Нью-йоркській товарній біржі бензин подешевшав на 18,8%, а нафта марки Brent — на 13%.

Запаси бензину зросли в США до 248,5 бар., що стало максимумом з 1990 року. Запаси нафти в країні також оновили історичний рекорд, збільшуючись третій тиждень поспіль.

За тиждень до 22 січня американські нафтові резерви зросли на 8,4 млн бар. до 494,9 млн бар. Тижневий приріст виявився максимальним з квітня 2015 року і в два рази більшим за прогноз аналітиків, які очікували його на рівні 4 млн бар.

Збільшення запасів нафти посилило негативні настрої на ринку, пише FT. На думку аналітика Deutsche Bank Майкла Сюе, в найближчі п'ять місяців нафтові резерви будуть чинити подальший тиск на ціни, оскільки надлишок нафти очевидно буде відправлятися в США на зберігання.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші