Ціна на газ для населення зросте в чотири рази

НАК «Нафтогаз України» не виключає встановлення вже в 2014 році єдиної ціни на природний газ для всіх споживачів України, що призведе до подорожчання палива для потреб населення в 4 рази
Depo.Гроші
24 вересня 2014 13:05
ФОТО: depo.ua
Ціна на газ для населення зросте в чотири рази
Ціна на газ для населення зросте в чотири рази

Про це на енергетичному форумі в Києві заявив заступник голови «Нафтогазу» Олександр Тодійчук, передає ДеПо з посиланням на «УНІАН».

«Не виключається, що вже цього року будуть прийняті рішення про подальше подорожчання ціни на газ. Є навіть такий варіант - я не хочу лякати, але і не хочу цього приховувати - що буде встановлена ​​єдина ціна на газ і для промисловості, і для населення », - сказав Тодійчук.

За його словами, дана ініціатива абсолютно підтримується Міністерством енергетики та вугільної промисловості. «Це дуже важкий удар, його політики намагаються уникати того, що у нас цієї осені вибори, і невдоволення населення значною мірою може вплинути на цей процес», - додав він.

Також замглави «Нафтогазу» зазначив, що, згідно з соціологічними дослідженнями, населення в умовах війни готове платити в 4 рази вищу ціну за газ, але за умови, що ці гроші повністю підуть на розвиток галузі. «Тут вже питання прозорості (розподілу коштів державою - ред.) виходить на перше місце», - підкреслив Тодійчук.

Як повідомляв ДеПо , днями міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан заявив, що населення має платити за газ за ринковою ціною, якщо перевищить встановлений ліміт споживання.