Трикімнатні квартири в Києві - для тих, хто не терпить компромісів

Якщо для вас фінансова сторона питання не першочергова при покупці квартири в Києві, і від майбутнього житла ви хочете отримати максимум затишку і комфорту, свою увагу варто звернути на квартири в сучасних новобудовах з великим метражем
Depo.Гроші
10 грудня 2014 14:46
ФОТО: depo.ua
Трикімнатні квартири в Києві - для тих, хто не терпить компромісів
Трикімнатні квартири в Києві - для тих, хто не терпить компромісів

Звичайно, якщо навіть не враховувати метраж майбутнього житла, то в цілому квартири в новобудовах мають ряд незаперечних переваг, порівняно з житловими об'єктами вторинного ринку нерухомості. По-перше, це якість будматеріалів, а також використання сучасних будівельних технологій. По-друге, при покупці квартири в новому будинку, ви отримуєте нові сучасні комунікації, на відміну від більшості пропозицій «вторинки», де комунікації як мінімум морально застаріли. По-третє, це зручні функціональні планування квартир, можливість вільного планування на етапі будівництва, а також безліч інших приємних дрібниць.

Якщо ж взяти до уваги метраж квартири, кількість кімнат, то звичайно великі квартири виглядають більш функціональними, особливо якщо мова йде про квартиру для сім'ї з дитиною. Наприклад, в трикімнатній квартирі знайдеться особистий простір, як для батьків, так і для дитини, що дуже важливо. Не варто забувати і про можливість виділити і обладнати гостьову зону, призначену для спільного родинного дозвілля, зустрічей з друзями і т.д.

Рішення купити трикімнатну квартиру вимагає значних фінансових вкладень, але водночас ціна одного квадратного метра в такій квартирі буде меншою, ніж вартість кв. м в однокімнатній квартирі, якщо йдеться про пропозицію від одного забудовника. Крім того, відразу купивши велику трикімнатну квартиру, ви уникаєте необхідності в майбутньому міняти квартиру на більш відповідну у зв'язку з одруженням чи народженням дитини, оскільки трикімнатна квартира ідеально підходить для великої родини.

Таким чином, якщо Ви підшукуєте якісне, сучасне житло, завбачливо думаючи про майбутнє, - зверніть свою увагу на трикімнатні квартири в новобудовах. Така нерухомість цілком задовольняє вимоги сучасної сім'ї щодо зручності і комфорту.

Компанія: ЖК "Маргарита"


сайт: www.margaritadom.com.ua