Транзит вантажівок між Росією та Україною відновлено

Транзит вантажного автомобільного транспорту між Україною і Російською Федерацією відновлено з опівночі 25 лютого
Depo.Гроші
25 лютого 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури України, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Транзит відновився", - повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, 11 лютого громадські активісти у 10 областях України почали безстрокову акцію з недопущення виїзду з України в напрямку міжнародних кордонів вантажних автомобілів з номерами російської реєстрації.

У відповідь на дії активістів 14 лютого російський уряд заборонив транзит українських вантажівок по своїй території. У свою чергу, Кабінет міністрів України 15 лютого вжив дзеркальних заходів і тимчасово припинив дію транзитних дозволів, виданих для вантажних автомобілів з реєстрацією в Російській Федерації.

Пізніше сторони почали переговори з вирішення ситуації, що склалася. Так, 16 лютого Україна і Російська Федерація домовилися тимчасово, на період з 16 лютого по 25 лютого 2016 року включно, відновити переміщення заблокованих вантажівок по території обох країн.

На засіданні уряду 24 лютого Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства інфраструктури України дозволив транзит вантажного транспорту, включаючи російські вантажівки, на своїй території з 25 лютого, і доручив Міністерству внутрішніх справ забезпечити безпеку руху транзитних потоків. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші