Торговий дім «Елкон»: Чому варто придбати мотоблок?

Мотоблок - це універсальний пристрій, який є принципово новим сільськогосподарським обладнанням. Використовуючи його, можна виконувати різні види робіт
Depo.Гроші
17 березня 2015 12:52
ФОТО: depo.ua
Торговий дім «Елкон»: Чому варто придбати мотоблок?
Торговий дім «Елкон»: Чому варто придбати мотоблок?

ТОВ «Елкон» повідомив, що за допомогою цього пристрою можна швидко і якісно обробляти великі земельні ділянки.

У середніх і малих сільських господарствах мотоблок є просто незамінним засобом для обробки землі. Для керування цим пристроєм достатньо участі тільки однієї людини. Використання мотоблока економить гроші, час і енергію. Мотоблок - це практичність, функціональність, зручність і універсальність. На даний момент переважна кількість сільських господарств використовує мотоблоки та мінітрактори. Ціни на таке обладнання порівняно невисокі, а термін експлуатації обладнання досить великий. Тому використання мотоблоків є більш ніж вигідним.

Ці помічники фермерів працюють на дизелі або бензині. Витрата палива залежить від розміру самого устаткування і двигуна.

Переважно мотоблоки використовуються для обробки таких ділянок:
• сади;
• газони;
• тепличні ділянки;
• трав'яні клумби.

Таке обладнання можна використовувати навіть для прибирання снігу. Мотоблоки останнім часом стали першими помічниками фермерів, садівників і мешканців приватних секторів.

Якщо ви вирішили купити мотоблок, то вам потрібно знати деякі правила, яких потрібно дотримуватися при виборі цього обладнання. Запам'ятайте, що потужність двигуна потрібно вибирати, виходячи з розмірів оброблюваної ділянки землі. Чим більше земельна територія обробки - тим більше розмір двигуна потрібно вибрати.

При використанні мотоблока потрібно бути гранично уважними, оскільки невиконання елементарних правил техніки безпеки може призвести до неприємностей і навіть травм.

Перед експлуатацією обладнання переконайтеся в тому, що все справно. Простежте за тим, щоб всі запчастини були на місці в робочому стані. Для того, щоб мотоблок завжди працював якісно і без перебоїв, його механізм потрібно періодично змащувати і стежити за справністю двигуна. Але, якщо ви дотримуватиметеся виконання всіх правил по експлуатації, то зможете забезпечити мотоблоку довге життя, а собі безпечну роботу на земельній ділянці.

При правильному і раціональному використанні мотоблок може стати головним інструментом для обробки землі. Купивши мотоблок, ви зробите великий внесок у розвиток роботи на земельній ділянці.