Тимошенко зібралась судитися з НКРЕКП за тарифи

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що планує перенести свою суперечку з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у судову площину
Depo.Гроші
9 червня 2016 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила на засіданні НКРЕКП, передає depo.ua.

"Ми унікальна країна, тому що в структурі ціни на газ у нас заклали 51,9% загально всіх податків. Це означає, що це необґрунтований тариф, який покриває вартість видобутку і інвестиційні програми, а це по суті податок, який беруть з людей", - сказала Тимошенко.

У відповідь не це їй зробили зауваження, що комісія не має компетенції встановлювати ціну на газ, посилаючись на відповідний закон. На що Тимошенко емоційно заявила, що "це обман".

"Закон про природні монополії чітко все передбачає. Ми зараз маємо справу з маріонетками і оскаржуватимемо це в судах. А якщо суди після тієї судової реформи, яку провели, знову будуть служити кланам, будемо думати, що надалі роботи з суддями", - сказала лідер "Батьківщини".

Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року після введення в дію Закону "Про ринок природного газу" НКПЕКП не може встановлювати ціни на природний газ для споживачів України, а робити це має тепер Кабмін.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші