Times: США готують нові санкції

Про плани США посилити кредитні обмеження для ряду російських компаній і банків повідомляє The Times з посиланням на високопоставлене джерело у Вашингтоні.
Depo.Гроші
19 липня 2015 08:22
ФОТО: depo.ua
Times: США готують нові санкції
Times: США готують нові санкції

За словами співрозмовника видання, термін погашення кредитів і облігацій, які надаються великим російським компаніям і банкам, можуть обмежити сімома днями, передає depo.ua з посиланням на Росбалт.

Це означає, що компанії, що потрапили під санкції, будуть змушені оновлювати свої кредитні угоди щотижня, що фактично повністю перекриє доступ компаній до західних кредитних ринків.

За словами джерела The Times, такі заходи можуть бути прийняті в тому випадку, якщо мир на сході України не буде досягнутий. "Подивимося, чим друзі Путіна дадуть відповідь на це", - наводить газета слова свого співрозмовника.

Зараз компанії з Євросоюзу і США не можуть надавати ряду російських компаній і банків кредити і купувати з акції та облігації з терміном погашення більше 30 днів. У списку санкцій входять Сбербанк, "Газпром нафта", Банк Москви, Газпромбанк, ВТБ, Россельхозбанк, ВЕБ, НОВАТЕК "Роснефть".

Крім обмеження доступу для держбанків і компаній до міжнародного ринку капіталу, західні країни ввели обмеження на експорт устаткування для російського ПЕКу. Лідери США і Євросоюзу неодноразово говорили про те, що санкції можуть почати скасовувати лише в тому випадку, якщо домовленості про припинення вогню, які були досягнуті за участю Росії в Мінську, будуть повністю виконані.

Мітки: