Тимчук: Американці не фінансуватимуть ЗСУ з липня, якщо не побачать реформ

Збройні Сили України можуть втратити військову підтримку США через неефективну роботу керівництва
Depo.Гроші
13 квітня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає depo.ua.

"Україна опинилася перед загрозою втратити військової підтримки США. І саме через "ефективність" роботи нашого військового керівництва. Сьогодні відбулася зустріч невеликої групи народних депутатів України з американською делегацією на чолі із заступником міністра оборони США Майклом Карпентером. Розмова була про реформування ЗС України. Точніше — про імітацію цього процесу. Для порівняння гостями з США наводилася Нацгвардія України, в якій чомусь ці процеси йдуть цілком успішно... Загалом, американцями сказано прямо і недвозначно: США не допомагатимуть українській армії за рахунок американських платників податків, якщо українська армія вперто не хоче допомагати собі сама", — розповів Тимчук.

За його словами, США будуть надавати допомогу тільки на конкретні реформаторські проекти.

"Якщо ситуація не зміниться, США розглядатимуть питання про припинення допомоги ЗСУ. Дедлайн — до Варшавського саміту НАТО, тобто до липня цього року", — додав Тимчук.

Нагадаємо, що виділили в бюджеті ще 335 млн. дол. на реформування без пекового сектору України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<