The Economist назвала українську економіку найгіршою в 2015 році (ІНФОГРАФІКА)

Експерти аналітичного підрозділу британської ділової газети The Economist - Economist Intelligence Unit (EIU), у своєму квітневому прогнозують Україні найгірші показники серед світових економік за 2015 рік
Depo.Гроші
29 квітня 2015 20:01
ФОТО: depo.ua

Відповідні дані квітневого прогнозу оприлюднив у своєму "Твіттері" один з керівників проекту Роберт Уорд, передає depo.ua з посиланням на ZN.ua.

Згідно з таблицею, українська економіка продемонструє найбільш істотне падіння навіть порівняно з іншими країнами, які переживають економічні труднощі. "15 найгірших економік 2015 року.

Включаючи дві країни БРІКС (Бразилія і провінція Китаю Макао), Венесуелу, Україну, Кіпр та Грецію (квітневий прогноз EIU)", - написав аналітик. 

29 квітня 2015 За прогнозом реальний ВВП України впаде більш ніж на 6%, порівняно з 2014 роком. Російську економіку в списку країн з найбільш провальними показниками в 2015 році аналітики EIU поставили на п'яте місце. Привертає увагу досить високі показники Греції на тлі просідаючих економік. Так, вона стала "кращого з гірших", зайнявши 15 місце в списку країн, за прогнозом з досить незначним зниженням реального ВВП по відношенню до минулого року.

Паралельно з цим аналітики The Economist назвали найбільш динамічні економіки світу за 2015 році. Найкращі результати за темпами зростання повинна показати Попуа Нова Гвінея, наростивши реальний ВВП на 12% в 2015 році. Друге і третє місце ділять майже з 8-відсотковим прогнозом Демократична Республіка Конго і Шрі-Ланка. Примітно, що переважна кількість країн в оптимістичному списку - з Азії, трохи менше - з Африки.