Терористи зруйнували половину підприємств Донбасу

Падіння виробництва на Донбасі в середньому 10-15%, у деяких районах - 50%
Depo.Гроші
8 жовтня 2014 22:03
ФОТО: depo.ua
Терористи зруйнували половину підприємств Донбасу
Терористи зруйнували половину підприємств Донбасу

Про це журналістам у Києві заявив глава Державного агентства з відновлення Донбасу Андрій Ніколаєнко, передає ДеПо з посиланням на «РБК-Україна».

«Падіння виробництва на Донбасі в середньому становить від 10-15%, а в деяких районах доходить до 50%. Усі хімічні підприємства не працюють, падіння тут по суті 100%, простоюють металургійні підприємства, хоча є спроби їх запустити», - заявив він.

Також, за його словами, приватні та державні підприємства переважно постраждали від мародерства. «А ті, хто контролюють тут ситуацію, просто не дають вивозити продукцію, яка вже виготовлена», - зазначає він.

Ніколаєнко констатує, що на Донбасі також зруйнована інфраструктура, у тому числі і залізниця. «Тому є проблема з доставкою вугілля не тільки на ТЕЦ регіону, але і в інші регіони. Також є проблема з доставкою залізної руди, без якої не будуть успішно працювати металургійні підприємства «Кузбасу», - додав він.

Нагадаємо, промислове виробництво Донецької області за січень-серпень 2014 р. порівняно з аналогічним періодом 2013 р. впало на 20,3%.