Тарута, який не впорався з губернаторством на Донеччині, розповів російській газеті, що Коломойський не рятівник України

Екс-губернатор Донеччини Сергій Тарута вважає, що в Дніпропетровську не було загрози захоплення влади, а твердження про те, що Коломойський врятувавобласть та Україну від сепаратизму - перебільшенням
Depo.Гроші
16 квітня 2015 12:46
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю російській "Новій газеті", пише depo.ua.

"Коломойському нічого не вдалося! У Коломойського нічого і не було. У нього був просто хороший піар. ... Ви зрозумійте, що в Дніпропетровську нічого не було, не було такої загрози захоплення влади", - упевнений він.

Тарута зазначив, що Кремль і не намагався захоплювати Дніпропетровщину, тому там відбувалися лише нечисленні мітинги по дві тисячі осіб.

"Якщо б у нас було тільки 2 тисячі людей, то в нас би не було ніякого захоплення. Якщо б не було закинутих сюди провокаторів і координаторів, якби не було кордону прямого з Росією - теж все було б спокійно. Треба розуміти, що диверсійний сценарій розвивався тільки у Донецькій області та Луганській. Все інше - це лише спроби розгойдування, які ні до чого не привели. Добре лікувати хворого, коли у того хвороби немає! Ось у Дніпропетровській області і не було хвороби", - вважає екс-губернатор.

"А хто переміг на виборах у Раду в Дніпропетровській області, майже у всіх одномандатних округах? "Опозиційний блок". Ось вам його реальний результат", - додав він.

Нагадаємо, із 17 одномандатних округів у Дніпропетровській області на минулих виборах у Раду в семи перемогли представники "Блоку Петра Порошенка", в одному - "Правого сектора" (Дмитро Ярош), у дев'яти - самовисуванці. З них членами фракції "Опозиційного блоку" в Раді зараз є лише п'ять депутатів.