Тарифи Тимошенко: чому ж вона не почистила інтернет?

Сьогодні на засіданні НКРЕКП Юлія Тимошенко і її вірний соратник Олексій Кучеренко зробили спектакль про кілерство українського народу
Depo.Гроші
9 червня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
Тарифи Тимошенко: чому ж вона не почистила інтернет?
Тарифи Тимошенко: чому ж вона не почистила інтернет?

Я не буде говорити про те, що всі, хто потребує, отримають субсидії. Я також не буду говорити, як Тимошенко сьогодні захищала свій газовий контракт, який так подобається Путіну. Я хочу лише дати всім нам змогу насолодитися інтерв'ю Кучеренка від 26 січня 2009 року!!!

- "В усьому світі діють за допомогою ренти - добувають свій газ і продають за світовими цінами, але обкладають його великою рентою. За рахунок ренти, у свою чергу, фінансуються енергозберігаючі проекти і йде допомога малозабезпеченим споживачам".

- "В Україні буде тенденція до вирівнювання цін. Через три роки ціна на український та російський газ для споживачів буде вирівняна. Якщо цього не буде, то не буде розвиватися українська газовидобувна галузь".

- "Демагогія про неможливість підняття цін на газ вже трохи набридла. Хай такі газові фахівці як пані Герман коментують неможливість підняття цін, але ж є об'єктивні речі, і з ними нічого не зробиш".

Я дуже сподіваюся, що до завтра цей файл не буде видалений з інтернету.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.