Таксі Колеснікова в «Борисполі» замінять декількома перевізниками

Найближчим часом в міжнародному аеропорту «Бориспіль» буде створено спеціальну службу, яка врегулює питання транспортного сполучення аеровокзалу і Києва
Depo.Гроші
29 вересня 2014 10:01
ФОТО: depo.ua
Таксі Колеснікова в «Борисполі» замінять декількома перевізниками
Таксі Колеснікова в «Борисполі» замінять декількома перевізниками

Про це в інтерв'ю «Зеркалу недели» заявив новий в. о. директора аеропорту Євген Дихне.

«Найближчим часом в аеропорту буде створена спеціальна служба, яка врегулює технічні і технологічні моменти роботи як таксі, так і іншого транспорту, включаючи приміські автобуси», - розповів новий гендиректор аеропорту.

За його словами, спершу потрібно упорядкувати службу Sky Taxi, «яка свою функцію виконала під час футбольного чемпіонату Евро-2012».

«Економічний аналіз показує: окрема служба таксі аеропорту не потрібна. Машини, які були закуплені під час Євро, слід просто продати, а в аеропорт завести відразу декілька перевізників, які відповідали б їх жорстким, але однаковим вимогам. Перевезення в аеропорт завжди було прибутковим бізнесом. Його потрібно просто відкрити і чітко контролювати», - вважає Дихне.

При цьому він додав, що будівництвом аероекспресу зі столиці в «Бориспіль» доки ніхто не займається.

«Безумовно, це перспектива. Але доки будівництво гілки - як дитя без ока. Всім цікаво, але ніхто їм фактично не займається», - підсумував Дихне.

Нагадаємо, проект «Таксі нового покоління» в «Борисполі» стартував 26 грудня 2011 року. А вже 11 квітня 2012 року 100 автомобілів Hyundai Sonata, призначених для розширення парку Sky Taxi в аеропорту «Бориспіль», було доставлено в Київ.
29 квітня цього року наказом директора «Борисполя» таксі Sky Taxi зупинило свою роботу.

ДОВІДКА: Sky Taxi - єдина служба таксі в Україні з власним парком автомобілів, власним штатом водіїв і власною матеріально-технічною базою. Водії цієї служби мають стаж не менше 5 років, періодично проходять сертифікацію знань, щодня виходять в рейс після медичної комісії з допуску до управління транспортним засобом, вільно говорять на іноземних мовах. Служба Sky Taxi має також унікальну для країни матеріально-технічну базу, що дозволяє проводити контроль технічного стану автомобілів і допуск їх до рейсу.

Sky Taxi зв'язували з тодішнім міністром інфраструктури, народним депутатом від Партії регіонів Борисом Колесніковим.