Таксі з «Борисполя» до Києва може подешевшати

Федерація роботодавців зазначає про можливість зниження вартості таксі з міжнародного аеропорту «Бориспіль» (Київська область) до Києва вдвічі
Depo.Гроші
17 лютого 2015 04:21
ФОТО: depo.ua
Таксі з «Борисполя» до Києва може подешевшати
Таксі з «Борисполя» до Києва може подешевшати

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу федерації.

«Зниження вартості таксомоторних перевезень може відбутися, якщо кілька перевізників отримають право використовувати транспортну інфраструктуру аеропорту - стоянку і першу смугу для подачі таксі до терміналів B і D. Сьогодні таке монопольне право має маловідома компанія ТОВ «Авто-Україна», - йдеться в повідомленні.

Федерація, з посиланням на голову української таксомоторної асоціації Андрія Антонюка, зазначає, що монополія однієї компанії призвела до необґрунтованого завищення вартості проїзду в таксі до Києва в 2-2,5 раза, коли вартість поїздки з аеропорту досягала 400-450 гривень при обґрунтованій вартості на рівні 170-200 гривень.

За словами Антонюка, київські таксисти вимагали від керівництва аеропорту «Бориспіль» скасувати штучно створену монополію на перевезення протягом останнього року.

«Якщо керівництву Міністерства інфраструктури та МА «Бориспіль» справді вдасться створити рівні умови для роботи легальних перевізників, то це допоможе знизити вартість послуг перевезення на таксі та підвищити комфорт і безпеку для пасажирів», - сказав Антонюк.

ФРУ очікує оголошення керівництвом «Борисполя» про прийом перших заявок від перевізників на таксі на отримання доступу до використання інфраструктури аеропорту.

Нагадаємо, у лютому аеропорт «Бориспіль» почав прийом заявок від служб таксі на право використання транспортної інфраструктури аеропорту.