UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Світовий банк може допомогти Україні з переробкою сміття

Світовий банк продовжуватиме співпрацю з Україною, зокрема може взяти участь у фінансуванні проектів поводження з відходами

Про це повідомляє прес-служба уряду за підсумками зустрічі міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля з директоркою Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, передає Depo.ua.

"Ми очікуємо на довгу та продуктивну співпрацю. Зокрема, ми хочемо відійти від лінійної моделі та будемо працювати над побудовою процесів відповідно до принципів кругової економіки. Першим кроком буде запуск ієрархії поводження з відходами. Такі процеси гармонійно вписуються в єдину комплексну енергетичну систему, над створенням якої ми зараз будемо працювати", – повідомив Оржель.

Також під час зустрічі з представницею Світового банку урядовець презентував їй оновлену модель розділення "Нафтогазу" та виокремлення з компанії газотранспортної системи України.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку надасть Маріуполю кредит на будівництво сміттєпереробного заводу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook