Світова економіка втрачає 67,5 мільярда через низьку активність населення

Низька фізична активність населення як розвинених, так і країн, що розвиваються обходиться світовій економіці приблизно в 67,5 млрд дол на рік

Про це свідчать дані дослідження, опублікованого в авторитетному медичному журналі The Lancet, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Вперше вчені зробили спробу оцінити економічні наслідки малорухомості. У дослідженні стверджується, що всі суми є результатом вкрай консервативного аналізу і фактичний збиток може бути вище.

Вчені оцінювали витрати на підтримку здоров'я, підірваного низькою фізичною активністю, збиток від зниження продуктивності праці і тривалість життя з поправкою на роки можливої інвалідності.

Близько 58,8 млрд дол представляють витрати, пов'язані з охороною здоров'я, ще 13,7 млрд дол - втрати продуктивності праці.

Більше 40% загальної суми (27,8 млрд дол) припадає на США.

У країнах, що розвиваються економічні збитки значно менше, ніж в розвинених, проте жителі держав з низьким рівнем доходів на душу населення частіше страждають від різних захворювань, пов'язаних з малорухливим способом життя.

"Найбільшим потрясінням була навіть не сама сума, а розподіл економічного тягаря по регіонах", - заявила провідний автор дослідження Мелоді Дінг. - У багатьох країнах люди розплачуються грошима, в бідніших вони платять життям".

У дослідженні були розглянуті дані з 142 країн, в яких проживають 93,2% світового населення.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme