Суд зобов'язав залізничників сплатити оточенню Януковича майже півмільйона гривень

ДП "Укрзалізничпостач" повинно заплатити ТОВ "Євроінвестстрой" 395 тисяч гривень за порушення зобов'язань по договору на постачання товарів.
Depo.Гроші
8 квітня 2015 09:40
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у рішенні Госпсуду Києва від 25 березня, пишe depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Як повідомляється, йдеться про заборгованість по контракту 2013 року.

"Тоді "Укрзалізничпостач" уклав з фірмою угоду на 5,7 мільйона гривень (допугодою збільшено до 6,39 мільйона гривень), замовлення постачальник виконав, однак залізничники оплатили його не в повній мірі. Через що утворилася заборгованість в 375 тисяч гривень, ще 20 тисяч гривень фірма нарахувала пені за порушення умов договору", - йдеться у повідомленні.

Представник "Укрзалізничпостачу" в ході суду визнав заборгованість, однак пеню вважав обрахованою неправильно, крім того просив зменшити розмір штрафних санкцій, посилаючись на скрутне матеріальне становище держпідприємства.

Однак суд вирішив позов "Євроінвестстроя" задовольнити в повній мірі: калькуляцію визнав правильною, а щодо зменшення штрафу зазначив, що фінансові проблеми "Укрзалізничпостачу" не звільняють його від виконання зобов'язань по договору.

Зазначимо, засновником донецького ТОВ "Євроінвестстрой" є компанія "Інтелект Ресорсез Лімітед" (Беліз), директором - Максим Наумов. Цю компанію пов'язують з оточенням Олександра Януковича.

Починаючи з 2009 року "Євроінвестстрой" виграв держпідрядів на суму 569,88 мільйона гривень.