Суд зобов'язав Кабмін здійснювати виплати на окупованих територіях

Київський апеляційний адміністративний суд визнав недійсним рішення Кабміну про здійснення соцвиплат у Донецькій і Луганській областях лише на контрольованих українською владою територіях
Depo.Гроші
2 квітня 2015 19:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив представник суду, пише "Українська правда" з посиланням на "Українські новини".

За його словами, сьогодні, 2 квітня, апеляційний адмінсуд розглянув цю справу і залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Зокрема, суд визнав незаконним і недійсним пункт 2 з постанови Кабміну від 7 листопада 2014 року, відповідно до якого в підконтрольних бойовикам населених пунктах Донецької та Луганської областей соцвиплати будуть здійснюватися тільки після повернення згаданої території під контроль органів державної влади.

Нагадаємо, 11 лютого Окружний адмінсуд Києва визнав незаконним і недійсним пункт із постанови Кабміну від 7 листопада 2014 року про скасування соцвиплат жителям підконтрольних бойовикам територій Донбасу.

Як повідомляв depo.ua, на початку листопада 2014 року Кабінет Міністрів України перестав перераховувати соцвиплати на окуповані території, оскільки ці кошти все одно дістаються бойовикам. Однак отримати свої гроші від держави можна у вільних від бойовиків районах.