Суд зняв арешт з активів Бахматюка за позовом НБУ, - ЗМІ

Печерський районний суд Києва зняв арешт з майна власника "Укрлендфармінг"і двох неплатоспроможних банків Олега Бахматюка, накладений рішенням суду за позовом Національного банку України
Depo.Гроші
30 травня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua

Згідно з рішенням суду від 26 травня, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, суд скасовує заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою суду від 12 травня за позовом НБУ про стягнення заборгованості, і знімає арешт з рухомого і нерухомого майна, пише depo.ua з посиланням на "ЛігаБізнесІнформ".

"З огляду на те, що відповідач не є учасником вказаних позивачем підприємств, у нього відсутні корпоративні права даних підприємств, а позивачем не подано доказів зворотного, що не конкретизований розмір частки відповідача в статутному капіталі підприємств, суд прийшов до висновку, що є всі підстави для скасування заходів забезпечення позову", - йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, раніше НБУ повідомив, що Печерський райсуд Києва 12 травня наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно Олега Бахматюка в рамках позову Нацбанку про стягнення заборгованості за наданим банку в 2014 році стабілізаційного кредиту на 4 млрд грн. В якості застав було прийнято майно і майнові права юридичних осіб. При цьому Бахматюк виступив фінансовим поручителем по цих кредитах.

Однак згодом Олег Бахматюк спростував інформацію про арешт майна.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші