Суд заарештував нерухомість брата Арбузова

Апеляційний суд Києва заарештував квартиру, 2 житлових будинки, 2 земельні ділянки та 3 нежитлових приміщення брата колишнього першого віце-прем'єра, екс-глави Національного банку Сергія Арбузова
Depo.Гроші
8 серпня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в ухвалі Апеляційного суду від 26 липня, передає depo.ua з посиланням на "Українські Новини".

Згідно з ним, 15 лютого Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і заарештував нерухомість, що належить брату Арбузова на правах приватної власності.

Були заарештовані земельна ділянка площею 0,2 га, житловий будинок площею 313,3 кв. м, земельна ділянка площею 0,14 га, двокімнатна квартира площею 45 кв. м, підвальне приміщення площею 124,8 кв. м, нежитлове вбудоване приміщення площею 396,4 кв. м, житловий будинок з надвірними будівлями загальною площею 272,5 кв. м і вбудоване приміщення площею 91,4 кв. м на 1-му поверсі житлового будинку.

Захист, у свою чергу, заявив, що розгляд клопотання в суді відбувався без виклику сторін, а також підкреслила, що брат Арбузова не має відношення до інкримінованих екс-першому віце-прем'єру злочинів.

Генпрокуратура, у свою чергу, повідомила, що Арбузов підозрюється в розтраті 220 млн гривень на посаді голови НБУ при створенні телеканалу "Банківське телебачення" (БТБ).

Генпрокуратура підкреслила, що майно родичів Арбузова може бути конфісковано у разі визнання судом його провини.

Апеляційний суд визнав законним арешт майна брата підозрюваного і залишив його в силі.

Старшим братом Арбузова є один із засновників фірми "Технолоджі груп" Вадим Багола.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.