Суд відмовився відсторонити Перелому з поста в "Нафтогазі"

Суд відмовився відсторонити Сергія Перелому з поста першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України"
Depo.Гроші
19 серпня 2016 12:55
ФОТО: depo.ua

Таким чином Солом'янський районний суд Києва відхилив клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

Як пише у "Фейсбуці" адвокат Ігор Черезов, адвокати Переломи змогли довести суду, що його посада першого заступника голови правління НАК жодним чином не може вплинути на хід досудового розслідування так званої "справи ОПЗ", порушеної Національним антикорупційним бюро України.

Також Черезов зазначив, що поширена вчора заява прес-служби САП про тимчасове відсторонення Сергія Переломи з посади голови наглядової ради ОПЗ "не повністю відповідає дійсності".

"Засідання 17 серпня тривало не більше двох хвилин, оскільки ні Перелома, ні його захист не заперечували проти його відсторонення, тому що впевнені в надуманості пред'явленої підозри і в тому, що доведуть невинуватість Сергія Переломи", пояснив адвокат.

На його думку, "САП не слід поспішати кожен день публікувати "радісні новини", потрібно зосередитися не на PR, а на належній підготовці до судових засідань".

Нагадаємо, 17 серпня суд відсторонив Перелому з посади голови наглядової ради Одеського припортового заводу.

НАБУ звинуватило першого заступника голови правління "Нафтогазу" Перелому в розкраданні коштів ОПЗ.

Пізніше Солом'янский районний суд Києва заарештував підозрюваного в розкраданні коштів Одеського припортового заводу голови наглядової ради підприємства Сергія Перелому до 9 вересня і встановив заставу 80 млн гривень.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.