Мисливські угіддя Януковича в Сухолуччі повернуті державі

Апеляційний суд Київської області задовольнив скаргу прокуратури області та скасував рішення Вишгородського райсуду, який відмовив у поверненні державі мисливських угідь екс-президента України Віктора Януковича в Сухолуччі
Depo.Гроші
6 березня 2015 18:12
ФОТО: depo.ua
Мисливські угіддя Януковича в Сухолуччі повернуті державі
Мисливські угіддя Януковича в Сухолуччі повернуті державі

У державну власність повернуто 8,8 га земель лісового фонду в адміністративних межах Сухолуцької сільської ради Вишгородського району вартістю понад 5,2 млн грн, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури.

«Ця ділянка була витребувана з незаконного володіння ТОВ «Дім Лісника», - йдеться в повідомленні.

Підставою для позову прокуратури стали виявлені порушення з боку Київської облдержадміністрації та Вишгородської райдержадміністрації при розпорядженні земельними ділянками.

На цій ділянці розташовані резиденція Януковича «Акація» і його мисливські угіддя.

Прокуратурою області вживаються заходи щодо виконання рішення суду і повернення державі земельної ділянки.

Довідка. Сухолуччя - це 20 тисяч гектарів угідь, у тому числі 5 тисяч гектарів болотистих земель. У лісі розташовані шість вольєрів, у яких утримується 3 тисячі кабанів. Також господарство налічує 2 тисячі козуль, є лосі, рисі, олені, у тому числі рідкісний вид - білі олені. Тут також розташовані мисливські палаци Януковича та мисливські вишки, з яких екс-президент-втікач з друзями вбивав диких тварин. Екологи вимагають реорганізації Сухолуччя в заповідник.

Як повідомляв depo.ua, восени 2014 року за позовом прокуратури Київської області державі повернуто 2,6 га лісу в Сухолуччі, на території якого розташовані мисливські угіддя сім'ї Януковича.