Суд повернув державі 1,4 га під Києвом, де шикував у особняках Сергій Клюєв

Прокуратура Обухівського району через суд повернула у власність держави 1,42 га землі, незаконно відчуженої на користь одного з народних депутатів України від Партії регіонів. Вартість ділянки становить 1,5 млн грн
Depo.Гроші
30 жовтня 2014 15:36
ФОТО: depo.ua
Суд повернув державі 1,4 га під Києвом, де шикував у особняках Сергій Клюєв
Суд повернув державі 1,4 га під Києвом, де шикував у особняках Сергій Клюєв

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. 

За даними джерела ДеПойдеться про Сергія Клюєва - брата колишнього першого віце-прем'єр-міністра і екс-глави Ради нацбезпеки і оборони України Андрія Клюєва, який після перемоги Революції гідності був оголошений у розшук за підозрою у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем.

Як повідомили у прокуратурі, в 2001 році земельні ділянки у смт. Козин Обухівського району були незаконно передані у власність громадян для будівництва та обслуговування житлового будинку на підставі рішення виконавчого комітету селищної ради, у компетенцію якого не входить вирішення земельних питань.

«Надалі, в 2003-2004 роках, земельні ділянки за договорами купівлі-продажу неодноразово відчужувалися, а нині перебувають у власності зазначеного народного депутата», - відзначили у прокуратурі.

Суд задовольнив позов прокуратури, скасував рішення виконкому селищної ради і визнав недійсними державні акти на право власності на ці земельні ділянки.

Додамо, що Сергій Клюєв як самовисуванець переміг на позачергових виборах Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №46 у Донецькій області.