Суд узаконив «вертодром Януковича» в центрі Києва

Суд визнав законною споруду конгресно-виставкового центру «Парковий» з вертолітним майданчиком на київських схилах Дніпра
Depo.Гроші
10 грудня 2014 14:36
ФОТО: depo.ua
Суд узаконив «вертодром Януковича» в центрі Києва
Суд узаконив «вертодром Януковича» в центрі Києва

Так, наприкінці листопада Окружний адміністративний суд Києва визнав законною всю дозвільну документацію на об'єкти комплексу, отриману за часів президентства Віктора Януковича, пише «Главком», передає ДеПо.

Позиватись почала прокуратура Києва в серпні цього року. У позові до Держінспекції архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) перший заступник прокурора столиці вимагав визнати незаконною видачу компанії «Амадеус Ко» дозвільних документів на будівництво та введення в експлуатацію об'єктів інженерної та транспортної інфраструктури в районі Паркової дороги в 2012 році. У суді правоохоронний орган просив скасувати видані дозволи на будівельні роботи, сертифікати відповідності проектної документації закінчених об'єктів, а також скасувати декларації про початок будівельних робіт.

ДАБК вирішив не сперечатися з прокуратурою, залишивши все на розсуд суду, а «Амадеус Ко» виступав у суперечці третьою стороною, але саме його позиція стала визначальною при винесенні вердикту. Компанія просила залишити позов без розгляду, оскільки прокуратура пропустила строки звернення до суду.

При цьому в суді бізнесмени не відкидали порушення, про які заявляли в прокуратурі. Юристи компанії вибрали іншу лінію захисту, стверджуючи, що прокуратура знала про порушення ще три роки тому і не використала інформацію для оскарження у відведений термін.

Правоохоронний орган доводив зворотне - про порушення закону дізналися постфактум, в кінці квітня 2014 року, коли була ініційована перевірка.