Суд скасував приватизацію 25% акцій "Дніпроенерго", не дивлячись на відсутність доказів з боку ГПУ

Господарський суд міста Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури до Кабінету міністрів України, Фонду державного майна та компанії ДТЕК щодо скасування приватизації 25% акцій енергогенеруючої компанії ПАТ "Дніпроенерго" (м. Запоріжжя - ред.) у 2012 році
Depo.Гроші
30 липня 2015 20:50
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання 30 липня головуючим суддею Олексієм Спічаком, передає depo.uaз посиланням на "РБК-Україна".

"Господарський суд міста Києва вирішив позовні вимоги задовольнити",- оголосив, зачитуючи рішення суду, суддя Спічак.

"Ми не згодні з рішенням суду, яке було ухвалене Господарським судом міста Києва сьогодні. Ми поки що не бачили повного тексту цього рішення, але ми не згодні з ним і будемо оскаржувати його в апеляційному порядку",- заявила представник відповідача Ольга Шенк, адвокат з юридичної компанії Baker& McKenzie.

Раніше суддя Спічак відмовив у задоволенні клопотання КМУ, ФДМУ та ДТЕКу про припинення справи, незважаючи на те, що позивач та відповідач по даній справі співпадають (держава Україна - ред.). При цьому суд прийняв рішення за позовом ГПУ за відсутності будь-яких доказів завдання збитків державі, що також є грубим процесуальним порушенням. Окрім того, судом було відмовлено у задоволенні клопотання представників сторони відповідача щодо витребування від ГПУ доказів, що підтверджують порушення інтересів держави.

В аналогічній справі по спростуванню приватизації ПАТ "Закарпаттяобленерго", яка розглядалася Господарським судом м. Києва 19 травня 2015 року, суд зобов'язав ГПУ документально підтвердити порушення інтересів і спричинення збитку державі в результаті продажу акцій, а також доказу можливості отримання державою вигіднішої ціни. Враховуючи, що жоден доказ ГПУ так і не змогла надати, суд залишив позов ГПУ у справі про реприватизацію "Закарпатттяобленерго" без розгляду.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.

 

 

 

Мітки: суд, ГПУ, акції