Суд відібрав в «сім'ї» Януковича спецдозволи на видобуток газу і нафти

Київський апеляційний адміністративний суд 28 січня анулював 19 спеціальних дозволів ТОВ «Голден Деррік» на видобування нафти і газу
Depo.Гроші
29 січня 2015 11:13
ФОТО: depo.ua
Суд відібрав в «сім
Суд відібрав в «сім'ї» Януковича спецдозволи на видобуток газу і нафти

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

«Через низку порушень чинного законодавства та умов користування спеціальними дозволами Державна служба геології та надр анулювала рішення, на підставі яких ТОВ «Голден Деррік» планувало видобувати нафту і газ», - сказав міністр.

Шевченко зазначив, що зараз робота юридичних служб зосереджена на тому, щоб повернути в державну власність активи, які були виведені попередньою владою і анулювати ліцензії, які були видані всупереч закону.

Відзначимо, 67% ТОВ «Голден Деррік» належить кіпрській компанії «Хартлог Лімітед», яку пов'язують з екс-міністрами уряду Миколи Азарова - Едуардом Ставицьким і Миколою Присяжнюком, а також колишнім народним депутатом від Партії регіонів Юрієм Іванющенком.

Нагадаємо, раніше НАК «Надра України» також вдалося в судовому порядку  розірвати договори купівлі-продажу часток в договорах спільної діяльності з «Голден Деррік» щодо Сахалінського родовища.