Суд дозволив закрити латвійський банк Льовочкіна

Суд Відземського передмістя міста Риги визнав позбавлений ліцензії банк Trasta komercbanka таким, що підлягає ліквідації
Depo.Гроші
14 березня 2016 18:03
ФОТО: depo.ua

Про це пише FinClub, передає depo.ua.

Ліквідатором банку суд призначив присяжного адвоката Ілмарса Круміньша. Рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

Представник Комісії ринку фінансів і капіталу Іева Беррон пояснила суду, що анулювання ліцензії банку є продуманим і ретельно виваженим рішенням/

Ліквідацію банку КРФК просила почати якомога скоріше, щоб можна було почати задовольняти вимоги вкладників.

Раніше глава правління Trasta komercbanka Гундарс Гріезе сказав, що адвокати оскаржать рішення ЄЦБ в суді.

Нагадаємо, на початку березня Європейський центробанк за пропозицією Комісії з ринку фінансів і капіталу Латвії анулював ліцензію латвійського Trasta komercbanka.

Насправді, неформально Фурсін є довіреною особою Льовочкіна. А неофіційно в політичних та бізнес-колах України їх сприймаються як одне ціле. Їхня дружба сягає 1990-их, коли Фурсін і Льовочкін працювали у фінансовій установі "Банкірський дім".

Крім того, членом ради Trasta komercbanka також є людина Льовочкіна Артемій Єршов, який у 2014 році був обраний до ради Trasta komercbanka.

Ершов свого часу обіймав посади керівника Управління іноземних інвестицій і кредитів в Міністерстві економіки України, голови Правління "Першого Інвестиційного Банку", голови Правління АБ "Кліринговий Дім", першого заступника голови Правління "Ощадбанк", директора ІК "Трійка Діалог Україна", заступника Голови Правління АТ "Сбєрбанк РФ "(Україна).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші