Суд дозволив "Ощадбанку" не платити 3 млн штрафу НБУ

Київський апеляційний адмінсуд відхилив апеляцію Нацбанку щодо накладення штрафу регулятором у розмірі 3 млн гривень на "Ощадбанк" за недотримання закону про фінмоніторин
Depo.Гроші
1 квітня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Інформація про це міститься в постанові Київського адмінсуду №826/22288/15 від 28 березня 2016 року, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Таким чином, даний документ залишає в силі та без змін постанову окружного адміністративного суду міста Києва від 27 січня 2016 року.

У 2015 році НБУ провів позапланову перевірку "Ощадбанку", в результаті якої виявив порушення у недотриманні закону про фінмоніторинг. На підставі виявленого порушення, регулятор наклав штраф на банк у розмірі майже 3 млн гривень.

У свою чергу, фінустанова подала позов на Нацбанк про визнання неправомірними та скасування рішення комітету з нагляду та регулювання деятелньості банків, нагляду платіжних систем НБУ "Про накладення штрафу на ПАТ "Державний ощадний банк України" від 9 вересня 2015 року №465. 27 січня 2016 року Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив позовні вимоги "Ощадбанку".

Для оскарження цього рішення, регулятор подав апеляцію в Київський апеляційний адміністративний суд, однак вона була відхилена.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші

Мітки: НБУ, Ощадбанк