Суд арештував кошти Насірова у Британії

Шевченківський районний суд Києва 14 лютого арештував 300 тисяч доларів на британських рахунках колишнього голови Державної фіскальної служби (ДФС) України Романа Насірова

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Судовий репортер".

Зазначається, що екс-голова ДФС щонайменше упродовж трьох років мав у розпорядженні кошти в сумі 297 730 доларів США на рахунку у фінансовій установі на території Британії. При цьому гроші не відображались у жодній з декларацій Насірова під час його перебування на посадах держслужбовця, за винятком декларації кандидата в президенти України, поданої одразу ж після інформування обвинуваченого про виявлення цих коштів британськими правоохоронними органами.

Так, 16 січня 2019 року Насіров подав декларацію кандидата у президенти, де зазначено про грошові активи на брокерському рахунку в установі Interactive Brokers в сумі 297 730 доларів США. За його словами, ці гроші на брокерський рахунок були внесені до того, як він почав займатися публічною діяльністю.

Нагадаємо, 7 лютого Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просила суд заарештувати 300 тисяч доларів Насірова з рахунків у Британії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна