Суд арештував 140 млн грн банку Пінчука

Господарський суд міста Києва наклав арешт на грошові кошти у сумі 139,5 млн грн., які належать Приватному акціонерному товариству "Банк "Кредит Дніпро"
Depo.Гроші
25 березня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Господарського суду міста Києва.

"Господарським судом міста Києва вжито заходи забезпечення позову та накладено арешт на кореспондентський рахунок приватного акціонерного товариства "Банк "Кредит Дніпро" у сумі 6 474 391,12 доларів США, що еквівалентно за офіційним курсом Національного банку України 139 542 147,52 грн", - йдеться в повідомленні.

Суд з'ясував, що між позивачем та відповідачем укладено договір іпотеки. Останній, у свою чергу, відчужив за договором купівлі-продажу предмет іпотеки вартістю нижче ринкової і цим самим порушив умови договору та завдав збитків позивачеві.

"Окрім того, дослідивши обставини справи, було виявлено факт скорочення депозитного портфеля та суттєве падіння активів відповідача. Дані обставини дали підстави вважати, що існують достатні ризики ухилення банку від виконання зобов'язання перед відповідачем", - пояснили в суді.

Нагадаємо, що банк "Кредит Дніпро" заснований в 1993 році і належить бізнесмену Віктору Пінчуку, точніше його компанії "Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед". 20 березня Національний банк України вирішив надати цьому банку стабілізаційний кредит в сумі 357 млн грн терміном на два роки.