Страхова компанія АХА йде з українського ринку

Міжнародна група компаній AXA оголосила, що виходить з українського ринку, продаючи українські компанії канадському фінансовому холдингу Fairfax Financial Holding Limited

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт компанії.

"Група АХА оголосила про те, що уклала угоду з Fairfax Financial Holding Limited (Канада) про продаж всіх своїх компаній в Україні та вихід з українського ринку. Відповідно до умов угоди, Fairfax придбає 100% "АХА Страхування" та "АХА Страхування життя" в Україні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що закінчення операції буде залежати від виконання відповідних умов її закриття, в тому числі отримання необхідних регуляторних дозволів.

Нагадаємо, група AXA представлена в Україні компаніями "AXA Страхування" та "AXA Страхування життя". У 2017 році її доходи, згідно з МСФЗ, становили 98,5 млрд євро, а прибуток від основних видів діяльності - 6 млрд євро. AXA управляє активами в розмірі 1,439 трлн євро станом на 31 грудня 2017 року.

"АХА Страхування" є прибутковою компанією протягом 9-ти років, а за підсумками перших шести місяців 2018 року одержала рекордний прибуток у понад 100 млн грн (за стандартами Групи АХА). У компанії обслуговується близько 500 тисяч клієнтів.

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited зі штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Страхові компанії холдингу Fairfax Financial Holdings Limited працюють у децентралізований спосіб.

Компанія зареєстрована на фондовій біржі Торонто (FFH:CN), ринкова капіталізація - 15,1 млрд дол. Інвестиційний портфель - 39,4 млрд дол.; сумарні активи - 65,1 млрд дол.; акціонерний капітал - 18,4 млрд дол. У 2017 році прибуток компанії становив 1,74 млрд дол. Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 року є Прем Ватса. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна