Столичні енергетики будуть економити світло за рахунок підприємств

НЕК «Укренерго» відновлює графіки аварійних відключень для підприємств Києва
Depo.Гроші
1 грудня 2014 13:31
ФОТО: depo.ua
Столичні енергетики будуть економити світло за рахунок підприємств
Столичні енергетики будуть економити світло за рахунок підприємств

Про це ДеПо повідомила прес-служба «Київенерго».

«Згідно з розпорядженням головного диспетчера НЕК «Укренерго» з 1 грудня 2014 року застосовуватимуться графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств. Така команда від НЕК «Укренерго» надійшла у зв'язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії», - йдеться в повідомленні.

За їхньою інформацією, графіки аварійних відключень в столиці будуть застосовуватися виключно для промислових підприємств і організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду столиці.

«Тривалість і обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером НЕК «Укренерго». Почергове застосування графіків аварійних відключень для зменшення рівня навантаження на енергосистему передбачає їхнє застосування не більше ніж на 2 години для кожного споживача», - повідомляє «Київенерго».

За їхніми даними головною причиною відновлення графіків є те, що об'єднана енергосистема України є енергодефіцитною через недостатні запаси вугілля на складах теплових електростанцій, що в тому числі обумовлено передчасною зупинкою енергоблоку запорізької атомної станції (ЗАЕС).

Для часткового покриття дефіциту потужності в об'єднаній енергосистемі України по команді головного диспетчера додатково введено в роботу енергоблок №2 на ТЕЦ-6.

«Оскільки об'єднана електроенергетична система України зазнає дефіцитний баланс виробництва і споживання електричної енергії, «Київенерго» просить мешканців столиці економно використовувати електроенергію особливо в побуті. Так, максимальне навантаження енергосистема України відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00», - повідомляє прес-служба підприємства.