Столичні енергетики будуть економити світло за рахунок підприємств

НЕК «Укренерго» відновлює графіки аварійних відключень для підприємств Києва
Столичні енергетики будуть економити світло за рахунок підприємств
Столичні енергетики будуть економити світло за рахунок підприємств

Про це ДеПо повідомила прес-служба «Київенерго».

«Згідно з розпорядженням головного диспетчера НЕК «Укренерго» з 1 грудня 2014 року застосовуватимуться графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств. Така команда від НЕК «Укренерго» надійшла у зв'язку з необхідністю забезпечити надійну роботу об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії», - йдеться в повідомленні.

За їхньою інформацією, графіки аварійних відключень в столиці будуть застосовуватися виключно для промислових підприємств і організацій, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду столиці.

«Тривалість і обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером НЕК «Укренерго». Почергове застосування графіків аварійних відключень для зменшення рівня навантаження на енергосистему передбачає їхнє застосування не більше ніж на 2 години для кожного споживача», - повідомляє «Київенерго».

За їхніми даними головною причиною відновлення графіків є те, що об'єднана енергосистема України є енергодефіцитною через недостатні запаси вугілля на складах теплових електростанцій, що в тому числі обумовлено передчасною зупинкою енергоблоку запорізької атомної станції (ЗАЕС).

Для часткового покриття дефіциту потужності в об'єднаній енергосистемі України по команді головного диспетчера додатково введено в роботу енергоблок №2 на ТЕЦ-6.

«Оскільки об'єднана електроенергетична система України зазнає дефіцитний баланс виробництва і споживання електричної енергії, «Київенерго» просить мешканців столиці економно використовувати електроенергію особливо в побуті. Так, максимальне навантаження енергосистема України відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 20:00 до 23:00, а у вихідні дні з 21:00 до 00:00», - повідомляє прес-служба підприємства.