Столичне метро готується підвищити тарифи на проїзд

На сьогоднішній день керівництвом Києва обговорюється питання зміни тарифів в метрополітені
Depo.Гроші
5 вересня 2014 09:17
ФОТО: depo.ua
Столичне метро готується підвищити тарифи на проїзд
Столичне метро готується підвищити тарифи на проїзд

Як повідомили ДеПо в прес-службі столичного метрополітену, фінансовий стан підземки залишається досить складним. У компанії нагадали, що збитки підприємства на кінець року можуть скласти 724 900 000 гривень.

На підприємстві підкреслюють, що, незважаючи на те, що за останній час значно подорожчало все необхідне обладнання та комплектуючі, ціни на проїзд у столичній підземці залишалися найнижчими в Україні та Європі.

«При нинішній вартості місячного проїзного в 95 гривень, один день користування підземкою, незважаючи на кількість поїздок, коштує 3 гривні. Це як одна поїздка в маршрутці, проте витрати для перевезення пасажирів в метрополітені вищі в рази », - зазначають на підприємстві.

«На сьогоднішній день керівництвом міста обговорюється питання зміни тарифу в підземці. Попередньо розглядається можливість встановлення мінімальної ціни за використання проїзних квитків », - йдеться в повідомленні.

В КП «Київський метрополітен» нагадали, що зі своєю мережею в 52 станції столичний метрополітен залишається чи не найдешевшим в Україні та Європі. За проїзд в підземці жителі Харкова ще з минулого року платять 3 гривні. У Відні та Парижі одна поїздка коштує близько 30 гривень.

Нагадаємо, питання подорожчання проїзду в столичному метрополітені розглядається не перший рік.