Столична влада запроваджує нові тарифи на проїзд вже з суботи

Нові тарифи на перевезення пасажирів у міському громадському транспорті почнуть діяти з суботи, 7 лютого 2015 року
Depo.Гроші
6 лютого 2015 11:04
ФОТО: depo.ua
Столична влада запроваджує нові тарифи на проїзд вже з суботи
Столична влада запроваджує нові тарифи на проїзд вже з суботи

Відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху, зареєстроване в Головному управлінні юстиції у місті Києві та опубліковане в муніципальній газеті «Хрещатик», передає depo.ua.

Так, згідно з документом, вартість однієї поїздки на автобусі, трамваї, тролейбусі або фунікулері складе 3 гривні.

Вартість разового квитка на перевезення міською електричкою, яка працює у звичайному режимі руху, встановлена у розмірі 4 гривень.

Вартість поїздки в метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) складе 4 гривні.

Водночас при використанні безконтактної картки вартість проїзду в метро залежить від кількості поїздок.

Заставна вартість пластикової безконтактної картки встановлена в розмірі 12 гривень. Кількість поїздок, яка може бути одноразово придбана на пластикову картку, не може перевищувати 50 одиниць. Загальна кількість поїздок, яка може бути придбана на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 100 одиниць.

Строк дії пластикової картки становить 6 місяців від дати придбання або останнього поповнення, незалежно від кількості невикористаних поїздок. При цьому вартість невикористаних поїздок, що залишилися на картці, строк якої закінчився, не повертається.

Згідно з розпорядженням КМДА, проїзд пільгових категорій громадян здійснюється відповідно до вимог законодавства України.

Розпорядженням КМДА також встановлена вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті - метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці, який працює у звичайному режимі руху.

Як повідомляв depo.ua, раніше мер Києва і голова КМДА Віталій Кличко заявляв, що вартість проїзду в громадському транспорті підвищиться з 9 лютого.