Вартість проїзду в столичному транспорті подорожчає вдвічі вже з лютого - ЗМІ

Київська міська державна адміністрація має намір підвищити вартість проїзду в комунальному громадському транспорті з 1 лютого
Depo.Гроші
17 листопада 2014 11:49
ФОТО: depo.ua
Вартість проїзду в столичному транспорті подорожчає вдвічі вже з лютого - ЗМІ
Вартість проїзду в столичному транспорті подорожчає вдвічі вже з лютого - ЗМІ

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на інформоване джерело в КМДА, передає ДеПо.

За словами співрозмовника, до 1 грудня столична влада має намір винести на громадське обговорення питання підвищення вартості проїзду, яке триватиме, згідно із встановленими нормами, 2 місяці до 1 лютого, після чого з даного питання буде прийнято відповідне рішення.

При цьому питання підвищення вартості проїзду торкнеться не тільки комунального підприємства «Київський метрополітен», а й інших видів громадського міського транспорту, зокрема комунального підприємства «Київпастранс».

Що стосується вартості проїзду в метрополітені, за попередніми економічно обґрунтованими оцінками, разова вартість складе не менше 5 гривень.

Якщо городянин регулярно користується послугами столичної підземки - вартість разової поїздки за проїзним квитком складе 3 гривні.

Пільгові категорії населення столиці зможуть скористатися правом безкоштовного проїзду по картці киянина.

Разом з тим керівництво метрополітену підкреслює необхідність підвищення тарифів.

Як повідомляв ДеПо, раніше мер Києва, голова КМДА Віталій Кличко заявив, що вартість проїзду в громадському транспорті  буде підвищена.