Ставленик Коломойського передав новому керівнику печатку "Укртранснафти"

Тимчасово відсторонений від виконання обов'язків голови правління ПАТ "Укртранснафта" Олександр Лазорко передав керівництво і печатку компанії Роману Сидораку, який буде виконувати ці обов'язки
Depo.Гроші
23 квітня 2015 20:11
ФОТО: depo.ua

Про це вони повідомили на спільній прес-конференції в центральному офісі "Укртранснафти" в Києві в четвер, передає depo.ua з посиланням на "Економічнку правду".

"Передача справ відбувається в конструктивній атмосфері, будь-яких проблем немає... Першочергове завдання - передача справ, далі - проведення аудиту компанії", - сказав Сидорак, передає "Інтерфакс-Україна"

Лазорко уточнив, що на виконання рішення Наглядової ради компанії Сидорак вже оформив своє працевлаштування у відділі кадрів, йому передані печатка та основні документи.

За словами Лазорка, новому голові правління компанії будуть допомагати два радники голови НАК "Нафтогаз України", які також тимчасово введені до складу правління "Укртранснафти" і вже оформлені на цю роботу.

Лазорко додав, що до перевірки фінансової та господарської діяльності "Укртранснафти" будуть залучені дві аудиторські компанії з так званої "великої четвірки". Зокрема, одним з аудиторів є компанія, яка здійснює перевірку "Нафтогазу" спільно з представниками "Нафтогазу" та Міністерства. Вона проведе інвентаризацію.

Як повідомляв depo.ua, наглядова рада "Укртранснафти" на засіданні 22 квітня призначила нового тимчасового виконувача обов'язків голови Романа Сидорака.

Нагадаємо, Лазорко був відсторонений наглядовою радою "Укртранснафти" ще 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника. Це призвело до великого скандалу та початку конфлікту між губернатором Дніпропетровщини Ігорем Коломойським та центральною владою.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в "Укртранснафті", а цим питанням займуться компанії "великої четвірки". Цей конфлікт призвів до відставки олігарха з поста Дніпропетровського губернатора.