Статки в "квадраті": у ГПУ показалися багатоквартирники

Деякі прокурори декларують велику кількість нерухомості, щоправда, вона зазвичай записана на членів їхніх сімей
Depo.Гроші
12 серпня 2016 14:24
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать декларації про майно і доходи, опубліковані на сайті Генеральної прокуратури.

У заступника начальника департаменту спецрозслідувань Віталія Тарасюка члени сім'ї володіють трьома квартирами середньої і вище середньої квадратури. Земельні ділянки також записані не на самого прокурора.

А дружина-бізнесмен Анатолія Яковенка за минулий рік заробила на понад 200 тисяч грн більше чоловіка (понад півмільйона від підприємницької діяльності), при цьому їй належить дві квартири, три автомобілі і гараж. У самого Яковенка новий автомобіль 2014 року випуску, одна квартира, та ще одна у спільній власності з дружиною, дача, два гаражі і невеличка земельна ділянка.

Аналогічна ситуація і у сім'ї прокурора Олега Улінця. На нього самого записано дві квартири, ще три на дружину. При цьому торік Улінець вигідно купив Porshe Cayen 2008 року випуску лише за 140 тис. гривень, тоді як ринкова вартість навіть не нового авто такої марки в рази більша.

Прокурор Омар Базуркаєв, згідно з декларацією, не має взагалі нічого, окрім невеликої земельної ділянки та авто середнього класу. А от у його сім’ї – два житлові будинки і солідна квартира площею 170 кв метрів.

Нагадаємо, що з липня кожен громадянин може перевірити відомості про майновий стан прокурорів на сайті Генеральної прокуратури.  Запроваджені генпрокурором Юрієм Луценком анкети доброчесності подали майже всі прокурори, а от декларації про доходи і майно - менше половини.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<