Стало відомо, в яких регіонах України з травня подорожчає вода

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), збільшила з 1 травня 2015 року тариф на воду для населення
Depo.Гроші
16 квітня 2015 15:42
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні 16 квітня, з урахуванням зростання вартості електроенергії та валютних кредитів низки водоканалів, пише depo.ua з посиланням на УНІАН.

Як повідомляється, підвищення складе від 4% до 6,5 разу залежно від водопостачального підприємства.

Комісія переглянула тариф 17 водоканалів, розподіливши їх на дві групи: підприємства з кредитами та без кредитів.

Згідно з матеріалами НКРЕКУ, у першій групі два водоканали: "Миколаївводоканал", для якого тариф на водопостачання підвищений до 4,84 грн/куб. м (на 5,7%), водовідведення - до 3,83 грн (на 5%), а також Новоград-Волинське виробниче управління водно-каналізаційного господарства із підвищенням тарифу на водопостачання до 7,24 грн (на 112%), водовідведення - до 12,02 грн (на 187%).

У другій групі 17 підприємств, для яких тариф на послуги з водопостачання та водовідведення для населення зріс від 4% до 6,5 разу. У цю групу входять "Жовтоводський водоканал", "Вишневськводоканал", "Ірпіньводоканал", "Чугуєввода", "Лисичанськводоканал", Дніпродзержинський "Міськводоканал", Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, "Таун сервіс"(Сєвєродонецьк), "Придніпровська залізниця", КП "Водопостачання Вознесенська", "Біологічні очисні споруди" (Вознесенськ), "Котовськводоканал", "Аульський водовід", "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд", а також Славутське управління водно-каналізаційного господарства.

Нагадаємо, як зазначили у "Київводоканалі", відповідно до рішення НКРЕКП від 31 березня, з 1 травня холодна вода подорожчає з 7,46 грн до 10,42 грн за кубічний метр для споживачів ПАТ "Київводоканал".

Також майже на 35% подорожчає послуга з відведення гарячої води - з 3,58 до 4,82 грн за куб. м.