Стало відомо, у скільки Україні обійшлася система держзакупівель ProZorro

На систему електронних державних закупівель ProZorro було витрачено $ 486,5 тис
Depo.Гроші
19 лютого 2016 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції ProZorro заявив старший аналітик організації-партнера системи Transparency International Україна Віктор Нестуля, повідомляє depo.ua з посиланням на "Економічну правду".

"На розвиток системи не було витрачено жодної копійки з бюджету. ProZorro повністю забезпечували міжнародні донори", - сказав він.

У прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі відзначили, що підтримку реформи здійснювали міжнародні організації: Western NIS Enterprise Fund, USAID, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), Британський департамент міжнародного розвитку, Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку, GIZ, а також міжнародний Фонд Відродження.

"Станом на сьогодні ми вже фактично отримали і витратили $ 242 тис. До квітня ми розрахуємося за все. Загалом вартість всієї системи буде 486,500 тис", - заявив Нестуля.

За його словами, пілотний проект був розроблений за $ 35 тис, в той час як партнери з Південної Кореї пропонували подібну систему за $ 10 млн.

Раніше 17 лютого президент Петро Порошенко підписав закон Про державні закупівлі, який 25 грудня 2015 року було прийнято Верховною радою. Він передбачає поширення системи електронних закупівель протягом 2016 року в 2 етапи: з 1 квітня - для центральних органів виконавчої влади та замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, а з 1 серпня - для інших клієнтів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.