Стало відомо, чому ГПУ взялася за Коболєва

Кримінальне провадження стосовно голови Наглядової ради ПАТ "Укрнафта", глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва відкрито за посадову недбалість
Depo.Гроші
20 травня 2016 20:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Апостроф.

Генпрокуратура припускає, що Андрій Коболєв, перебуваючи на посаді голови наглядової ради ПАТ "Укрнафта", не виконав покладені на нього посадові обов'язки, а саме - не здійснив дії для повернення ПАТ "Укрнафта" під державний контроль за допомогою відсторонення від виконання обов'язків голови правління компанії Пітера ван Гекко і членів правління компанії Олексія Куща та Володимира Пустоварова, чим заподіяв істотну шкоду державним інтересам у вигляді збільшення податкового боргу компанії на 5,49 млрд грн.

Кримінальне провадження щодо Коболєва відкрито за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, яка спричинила тяжкі наслідки.

Раніше депутат від партії "Об'єднання "Самопоміч" Вікторія Войціцька заявила, що через невиконання своїх службових обов'язків Коболєвим податковий борг "Укрнафти" зріс з 5,11 млрд гривень до 10,6 млрд гривень.

За інформацією ЗМІ, ГПУ відкрила кримінальне провадження стосовно бездіяльності голови наглядової рада ПАТ "Укрнафта" Андрія Коболєва

Нагадаємо, що борг компанії сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші