Стало відомо, скільки коштуватиме біометричний паспорт

Вартість одного біометричного паспорта складатиме приблизно 15 євро
Depo.Гроші
19 листопада 2014 17:25
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, скільки коштуватиме біометричний паспорт
Стало відомо, скільки коштуватиме біометричний паспорт

Про це повідомив керівник прес-служби Державної міграційної служби Сергій Гунько, передає ДеПо з посиланням на УНН.

За його словами, з 1 січня у кожній області будуть готові підрозділи, які розпочнуть роботу з видачі паспортів нового зразка. «Найближчим часом ми суттєво розширимо їх кількість. Людина приходить, пише заяву, фотографується, прикладає пальці рук до певного сканеру і все. 20 робочих днів, за стандартною процедурою, йде на виготовлення біометричного паспорту. За попередньою інформацією виробника ціна буде близько 15 євро в гривневому еквіваленті. Ще є прискорена процедура - за 7 робочих днів із подвійною оплатою держмита», - зазначив представник міграційної служби.

Він також додав, що отримання біометричного паспорту це не обов'язок, якщо громадянин не хоче отримувати його - можна і далі продовжувати користуватися паспортом старого зразка до його кінцевого строку дії.

Як повідомляв ДеПо, влітку був прийнятий закон, що дозволяє вносити в біометричні закордонні паспорти відбитки пальців рук. Вони будуть вноситися на безконтактний електронний носій документів для виїзду за кордон, що дозволить ідентифікувати людину при перетині кордону. Українська влада планує початок видачі біометричних паспортів з 1 січня наступного року.