Стали відомі найпопулярніші авто в світі

Концерн Toyota оголосив про продаж за 2014 рік 10,23 млн автомобілів, що на 3% більше, ніж рік тому
Depo.Гроші
21 січня 2015 22:03
ФОТО: depo.ua
Стали відомі найпопулярніші авто в світі
Стали відомі найпопулярніші авто в світі

Як повідомляє АР, за цим показником компанія зайняла перше місце в світі. За минулий рік Volkswagen продав 10,14 млн машин, а General Motors - 9,92 млн, передає depo.ua з посиланням на «Ведомости».

У нинішньому році Toyota прогнозує спад продажів на 1% до 10,15 млн автомобілів, зокрема через передбачуваний спад попиту в Японії на 9% через податковий тиск і скорочення населення. Також відзначається спад продажів в Індонезії (зниження на 11% в минулому році і продовження спаду попиту в 2015 р.) та на інших ключових ринках для Toyota. Іноземні продажі компанії, як вона очікує, зростуть на 2% з 7,9 млн машин до понад 8 млн. Концерн не прогнозував спад продажів як мінімум з 2000 р., підкреслила представник компанії, яка представляла річний звіт і прогноз. Винятком став проміжний перегляд прогнозу в 2011 р., коли економіка Японії постраждала від сильного землетрусу, а також на бізнесі Toyota позначилася повінь в Таїланді, де знаходяться підприємства компанії.

Як повідомляє Reuters, в 2015 р. у Volkswagen буде шанс обійти з продажу Toyota. Продажі Volkswagen в минулому році зросли на 4,2% до 10,14 млн машин, зокрема за рахунок китайського ринку. Агресивні плани компанії щодо експансії можуть допомогти їй перехопити у Toyota лідерство достроково - поки Volkswagen планує досягти цього результату до 2018 р.

Нагадаємо, що автомобілі Toyota зайняли перший рядок рейтингу продажів нових легкових автомобілів в Україні як за підсумками травня, так і червня 2014 року.