Справа "Укрнафти": Лондонський суд зобов'язав "Нафтогаз" відшкодувати Коломойському майже $4 млн

Лондонський міжнародний арбітражний суд зобов'язав НАК "Нафтогаз України" оплатити 75% судових витрат трьох компаній-позивачів, які належать олігархам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, у справі "Укрнафти"

Про це повідомляє юридична фірма Fieldfisher, що представляє міноритаріїв "Укрнафти", інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Відзначається, що "Нафтогаз" має заплатити позивачам з власних коштів понад 3 млн фунтів стерлінгів (3,8 млн доларів).

Представники позивачів повідомили, що таке рішення суд аргументував тим, що "успішною стороною" є "сторона, що виграла розгляд у цілому", оскільки суд відмовився оголосити акціонерну угоду повністю недійсною або такою, що не має законної сили.

Нагадаємо, у 2015 році три компанії – міноритарні акціонери "Укрнафти", підконтрольні олігарху Ігорю Коломойському, подали на "Нафтогаз" позов в Міжнародний арбітражний суд Лондона.

Позивачі заявили, що з січня 2015 року "Нафтогаз" намагався захопити контроль над "Укрнафтою", порушуючи акціонерну угоду.

26 квітня 2018 року міноритарні акціонери "Укрнафти" програли справу в Лондонському міжнародному арбітражному суді.

Проте в кінці 2018 року "Нафтогаз" і міноритарії "Укрнафти" розпочали новий процес в Лондонському суді, в якому вимагають один від одного відшкодування збитків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Нафтогаз