Створено кип'ятильник, який економить електроенергію

Випускник Академії дизайну в Ейндховені Нільс Чуді придумав сучасну альтернативу електричним чайникам, в яких не бачить нічого, окрім невиправданих витрат електроенергії
Depo.Гроші
25 листопада 2014 17:39
ФОТО: depo.ua
Створено кип
Створено кип'ятильник, який економить електроенергію

Нагрівальний прилад Miito по суті являє собою варіацію на тему старого доброго кип'ятильника - вода гріється прямо в тій чашці, з якої ви плануєте пити, пише ДеПо з посиланням на Аdmagazine. Правда, конструкція і принцип роботи інноваційного кип'ятильника трохи складніші.

Щоб Miito нагрів чашку води, потрібно її поставити на індукційну тарілку, а всередину опустити металевий стрижень з силіконовою ручкою. Ніяких кнопок управління на Miito немає, тарілка сама створює електромагнітне поле, в якому металевий «кип'ятильник» починає нагріватися та нагрівати воду навколо себе, після досягнення точки кипіння переходить в режим очікування і потім самостійно вимикається.

Miito працює не тільки у воді, їм можна нагрівати будь-які рідини, включаючи молоко і супи, головне, щоб чашка або будь-яка інша посудина, в якій будуть кип'ятити рідину, не містили заліза.