Поради експертів ЖК «Приозерний»: як краще продати частину квартири, отриманої у спадок

У Києві нерідко бувають випадки, коли нерухомістю можуть володіти кілька людей. При цьому наявні документи, що підтверджують право володіння в рівній мірі обох осіб. Оскільки кожен має право на проживання в цій квартирі, то і продати може з легкістю свою частку
Depo.Гроші
16 лютого 2015 12:02
ФОТО: depo.ua
Поради експертів ЖК «Приозерний»: як краще продати частину квартири, отриманої у спадок
Поради експертів ЖК «Приозерний»: як краще продати частину квартири, отриманої у спадок

Для кращого уявлення ситуації, можна розглянути випадок, коли на квартиру претендують два спадкоємці. У такій ситуації про спільне проживання двох родичів і не йтися не може. Коли складається така ситуація, спадкоємці швидше сподіваються отримати не нерухомість, а грошову вигоду. Звичайно, в кращому випадку обидва повноправні спадкоємці бажають продати житло і виручені гроші поділити навпіл. Але бувають ситуації, коли один з них хоче проживати у своїй житловій площі. У такому випадку право передачі третій особі буде неможливо здійснити, оскільки всі повинні будуть підписати згоду на реалізацію житла. На сьогодні мало хто здогадується, що можна продати свою частку житлової площі, причому без узгодження і без контакту з другою стороною. Завдяки такому методу можна заощадити нерви при продажі квартири. Для багатьох це виявиться єдиним виходом для продажу своєї частки, оскільки з другим спадкоємцем або не вдається підтримувати зв'язок, або виникають постійні розбіжності. Багато хто задумається, чи хтось захоче придбати частину квартири. Насправді це не головний біль продавця, оскільки є безліч організацій, які бажають придбати квартиру абсолютно будь-якої площі. Головне розуміти, що на етапі продажу головне отримати гроші, а не думати про подальшу долю спадкоємця.

Крім цього, не варто замислюватися, навіщо покупцеві може знадобитися частина житлової площі, адже йому-то навіщо там жити з вашим родичем. Насправді багато хто вкладає гроші в нерухомість, оскільки вона постійно зростає в ціні, а хто не має великих сум, той готовий купити частину нерухомості малої площі. Через деякий час він зможе перепродати квартиру і заробити на цьому великі гроші або зовсім викупити частку, що залишилася у вашого родича при появі необхідної суми для покупки. Цей метод дозволяє заощадити час і нерви, причому в стислі терміни без підтвердження третьої особи продати повноправну частку житлової площі.

Джерело: www.priozera.com