Сорос повернувся до управління операціями на фінансовому ринку

Фінансист Джордж Сорос, який в останні роки займався в основному благодійною діяльністю, повернувся до управління операціями на фінансовому ринку
Depo.Гроші
9 червня 2016 21:38
ФОТО: depo.ua

Сорос, стурбований перспективами світової економіки і бачачи нові можливості для заробітку, нещодавно особисто дав вказівки про кілька великих інвестицій, засновані на "ведмежих" очікуваннях, передає depo.ua з посиланням на Finance.ua.

Як пишеThe Wall Street Journal,Soros Fund Management LLC, який управляє $ 30 млрд в інтересах Сороса і його сім'ї, продавав акції і купував золото та акції золотодобувних компаній в очікуванні ослаблення на деяких сегментах ринку.

85-річний фінансист завжди уважно стежив за інвестиціями свого фонду і в низці випадків і раніше втручався в проведення операцій, але в останні роки самостійно інвестиції не робив. Однак з початку року Сорос став проводити більше часу в офісі фонду, керуючи його операціями та частіше спілкуватися з його керівниками.

Сорос скептично налаштований щодо економіки Китаю, стурбований станом справ в ЄС, бачачи ризики розпаду союзу, робить "ведмежі" ставки по ринку акцій США.

Ще на початку 2016 року Сорос заявляв, що світові фінансові ринки може захлиснути нова криза, яка буде дуже схожа на кризу 2008 року. Він звернув увагу на складну економічну ситуацію в Китаї. Пекін намагається знайти нову модель зростання в той час, як девальвація юаня створює фінансові проблеми в усьому світі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші