Сьогодні держава проводить стратегічні реформи в електроенергетиці та на нафтогазовому ринку, - Іван Плачков

Сьогодні держава проводить стратегічні реформи в електроенергетиці та на нафтогазовому ринку, які мають докорінно змінити на краще ситуацію в паливно-енергетичній галузі України. Втім, забезпеченість енергоресурсами викликає занепокоєння в учасників ринку

Depo.Гроші
23 жовтня 2017 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це заявив Іван Плачков, Голова Ради Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї, під час виступу на Міжнародному енергетичному форумі "Тиждень Відкритої Енергетики" (Open Energy Week), який розпочався у Києві 23 жовтня.

"Входячи в осінньо-зимовий період, ми хвилюємося – недостатньо запасів вугілля на складах ТЕС. На сьогоднішнй день вони становлять лише 1,1 млн тон", – заявив під час виступу екс-міністр енергетики України Іван Плачков.

Модератор Форуму також висловив сподівання, що під час Форуму вдасться дійти висновків, які дозволять дати рекомендації депутатам Верховної Ради та уряду, щоб стабілізувати ситуацію, аби забезпечити громадян України комфортним життям. За його словами, за результатами дискусії буде підготовлено резолюцію, звернення до трьох гілок влади – виконавчої, парламентської і президентської.

Під час першої сесії фахівці паливно-енергетичної галузі та представники , урядовці та народні депутати обговорювали поточну ситуацію в паливно-енергетичний комплексі України, підготовку до опалювального сезону 2017-2018 років, забезпеченість ОЕС власними енергоресурсами, а також питання диверсифікації постачань енергоресурсів.

У дискусії взяли участь заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, в.о. директора НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук, перший віце-президент – технічний директор НАЕК "Енергоатом" Олександр Шавлаков, директор з комерційної діяльності "ДТЕК Енерго" Віталій Бутенко.

Довідка: Форум Open Energy Week – це 5 днів професійної та відкритої дискусії, обміну досвідом та планами розвитку паливно-енергетичної галузі України між досвідченими фахівцями ПЕК, інвесторами, представниками влади та експертами. Організатор Форуму – Всеукраїнська Енергетична Асамблея.

Пряму трансляцію Форуму можна переглянути за посиланням:

Міжнародний енергетичний форум проходить 23-27 жовтня за адресою: "Гольф Центр Київ"/Гранд Хол, Оболонська набережна, 20.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.