Снєгирьов: Афера з "Фармацією" "прогоріла" - Плотницький попав на круглу суму грошей

Очільник так званої "ЛНР" Ігор Плотницький "попав" на кругленьку суму грошей, яку він вклав у "віджатий" луганський фармацевтичний завод "Фармація"
Depo.Гроші
10 липня 2015 12:37
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає depo.ua.

"Наприкінці червня "міністр охорони здоров'я" "ЛНР" Лариса Айрапетян у виступі перед журналістами заявила, що "в "ЛНР" відновив роботу фармацевтичний завод "Фармація", який випускатиме як седативні, так і амбулаторні препарати вартістю не більше 40 гривень". Низька вартість препаратів пояснювалася бажанням зробити їх конкурентоспроможними на українському ринку. ...Уряд самопроголошеної "ЛНР" планував постачати на територію України контрафактні ліки виробництва луганського фармацевтичного заводу "Фармація".

Глава "ЛНР" був упевнений в успіху цього плану, навіть вклав у виробництво ліків власні гроші, фактично зробивши "Фармацію" своїм кишеньковим заводом. Але, сталася подія, на яку Плотницький та його посіпаки не розраховували.

Після низки публікацій у ЗМІ матеріалів про загрозу потрапляння на територію України контрафактних ліків "виробництва ЛНР", президент України Петро Порошенко доручив підготувати законопроект про знищення контрафактного алкоголю і ліків, вилучених у зоні АТО на Донбасі", - розповів Снєгирьов.

"У якості "відплатної" акції "Радмін ЛНР" заборонив ввезення на окуповані території лікарських засобів і виробів медичного призначення з території, підконтрольної Україні. Шляхом внесення змін до тимчасових правил ввезення та обігу лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Таким чином, витрати Плотницького, який вклав у "Фармацію" грубі гроші, не "відіб'ються". Саме цим і пояснюється термінова заборона Плотницьким ввезення українських ліків на тимчасово окуповані території Луганщини. Крах великих фінансових амбіцій завжди приводить до неадекватних рішень, від яких постраждають прості мешканці Луганщини", - відзначив Снєгирьов. 

Більше новин про життя в Донецькій та Луганській областях читайте на Донбас.depo.ua.