ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ситник замахнувся за лічені дні арештовувати майно підозрюваних у корупції

У директора Національного антикорупційного бюро є нові повноваження - у критичних випадках накладати арешт на майно за своїм рішенням з узгодженням у прокурора
Depo.Гроші
5 травня 2015 15:47
ФОТО: depo.ua

Власність підозрюваного можна заарештувати на 72 години з подальшим зверненням до суду, сказав директор НАБ Артем Ситник в інтерв'ю "Новому времени", передає depo.ua.

"У нас в судах слідчі ходять з такими стосами паперів, кілограмами носять. Щоб слідчий чхнув - потрібно сходити в суд. І не просто сходити, а відксерити купу всього, простояти там у черзі - в Апеляційному суді її займають з 5 ранку, щоб отримати дозвіл на свої дії. Наприклад, для арешту майна підозрюваного потрібно 10-15 діб, а підозрювані в цей час і можуть майно продати", - розповів Ситник про стан речей на сьогодні.

Нагадаємо, 16 квітня президент України Петро Порошенко представив голову Національного антикорупційного бюро - Артема Ситника.  У нього будуть два заступники, що займатимуться правоохоронцями. Сфера відповідальності першого - детективи, оперативно-технічний відділ, другого - силовий блок.